‘Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin’ Kampanyasının Avantajları Nelerdir?

Acil nakit paraya ihtiyacı olan ve kredi başvurusu yapan müşterilerin sicilinin bozuk ya da kara listede olması nedeniyle kredi çekememesi gibi durumlarda banka sizin adınıza kredi düzenlemektedir. Herhangi bir nedenle kredi çekemeyen kişilerin faydalanabileceği bu kampanya ile ihtiyaç taşıt ya da konut kredinizi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Sizin adınıza belli firmalar tarafından çekilen kredilerin ödemeleri için de size farklı imkanlar tanınmaktadır. Bankaya yaptıkları başvuru sonucunda kredi çekmelerine izin verilmeyen müşteriler başvuru yaparak kendileri adına yeni bir kredi çekilmesini sağlayabilirler.

 

Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin

Senet ve ipotek yöntemi düzenlenerek aylık ödemelerinize eklenen kredi taksitlerinin ödenmemesi halinde bankaya güvence verilmiş olur. Acil nakit ihtiyacı olan sicili bozuk kişilere kredi bankalar vermediği için kişiler senetle borç veren kuyumcu ya da tefecilerden medet ummaktadır. Banka koşullarına göre çok daha fazla faiz miktarı ekleyen tefecilere gidilmesini engellemek adına firmalara başvurarak sizin adınıza kredi çekilmesini sağlayabilirsiniz. Çok daha düşük faiz oranları ve uzun vadeli ödeme seçenekleri ile sizlere yeniden şans tanıyan ‘Kredinizi bir çekelim siz ödeyin’ kampanyası ile belli bir güvence sağlamanız halinde size kredi vermektedir.

Sizin Yerinize Kredi Çeken Firma ve Kişiler Nasıl Kazanç Sağlar?


Bankalardan kredi çekilmesine izin verilmeyen kara listede yer alan sicili bozuk kişiler anlaştıkları firma ya da kişilerin kendileri adına kredi çekmelerini sağlayarak nakit ihtiyaçlarını giderebilirler. Sizin yerinize kredi çeken firmalar ise çekilen kredi miktarından daha fazlasını kazanmak isterler. İhtiyacı olan ve aylık belli bir miktar geliri olan kişiler adına çekilen kredi miktarının yanı sıra hava parası, kesinti, masraf ve banka dosya masrafları gibi ekstra ödemeler bulunmaktadır.
Kredi çekebilen firma ya da kişiler çektikleri miktardan ve yapılan tüm masraflardan daha fazlasını kazanmayı amaçlar.

Acil Nakite İhtiyacı Olanlar Ne Yapmalı?

Bankalar farklı vade ve faiz oranları ile sizlere ihtiyaç, konut, taşıt ya da eğitim kredisi vermektedir. Ödeme tarihlerinde kredi borçlarınızı düzenli ödeyerek gerek duyduğunuzda yeniden kredi çekebilme imkanına kavuşabilirsiniz. Ayrıca kredi veren firma ve yardım kuruluşlarından destek sağlayabilirsiniz.

5 thoughts on “‘Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin’ Kampanyasının Avantajları Nelerdir?

  1. Bankalarla sorunum var kredi nasıl alabilirim birazda nakite ihtiyacım var sizin yerinize biz kredi çekelim bana yardımcı olabilir mi

  2. benim çok acil 80.000 tl ihtiyacım var borç kapatma bu parayı nasıl alabilirim lütfen yardımcı olun bana faiziyle öderim cevabınızı bekliyorum. Bu kampanya gerçekten var mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir