Borç Transferi Kredisi İş Bankası

İş Bankası şubelerine gelerek en uygun oranlarda borçlarınızı transfer etme kredisine sahip olabilirsiniz. Bu kredilerde en uygun ödeme seçenekleri ve faiz oranları yer almaktadır. Ödemelerin işlemleri ile birlikte gerekli olan durumları kontrol edebilir ve 1,45 oranındaki faiz işlemlerinden yararlanabilirsiniz.

Kredi kartı borçlarının veya kredi borçlarının İş Bankası’na transfer edilmesi ile birlikte diğer kredilere oranla daha uygun bir orandan yararlanmak söz konusu olmaktadır. Bu ödemelerde bulunan vadeler 36 aya kadar yayılabilmektedir. 15 bin TL’ye kadar verilen krediler sayesinde borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi İş Bankası

Yeniden yapılandırma sayesinde bütün kredi ürünlerinde bulunan ödeme seçenekleri ve diğer kredi işlemleri düzenlenir. Bu ödemeler sayesinde kredi ürünlerinde bulunan ödemeler ve kredi seçeneklerin belirlenmesi söz konusudur. Yapılandırmalar sayesinde kredilerin ve ödeme işlemlerinin söz konusu olması İş Bankası müşterisi olmanızı kolaylaştırır.

Kredilerini ödeyemeyen veya kredi kartı borçları nedeniyle sıkıntı yaşayan kişiler bu sayede ödemelerini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilir. İş Bankası şubelerine gelerek siz de en uygun transfer kredisine sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir