Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi

Milyonlarca insan kredi veya kredi kartı borçları yüzünden hacizlik. Bankalara borçlarından dolayı hacizlik oldunuz mu, banka avukatlarından kurtulmanız zor olabilir. Sadece avukatlar da değil, borcunuza her gün günlük faizlerin de işlenmesi cabası. Tüm borçlarınıza eklenen birçok faiz oranları her geçen gün o kadar çok yükselmektedir ki, ödenmesi iyice zorlaşmaktadır. Bu nedenle kesinlikle bütçenizi aşan kredi veya kredi kartı harcamaları yapmamalısınız. 

Maaşlı bir çalışan iseniz, direk maaşınıza haciz gelmektedir. Her ne kadar maaşınız dörte biri kesilip de, faiz oranı hala işlemektedir. Yani kısacası, bankalara olan borçlarınızdan dolayı hacizlik oldunuz mu bitmeyen bir borcunuz olacaktır. Bu yüzden sorununuza en başında bir çözüm aramak en doğrusudur.

Özellikle birkaç bankaya kredi veya kredi kartı borcunuz var ve ödeme zorluluğu çekiyorsanız, hemen önlemini alın. Tüm borçlarınızı bir bankada toplayıp, daha uzun vadelere böldürmek en mantıklısıdır. Bunun için ödemelerinizi çok fazla geciktirmeden yapmalısınız. Eğer bankaya borçlarınızı üç ay geciktirirseniz, diğer bankalardan da kredi çekmekte sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle erken davranmalısınız. Borç kapatma kredisi hemen hemen tüm bankalar vermektedir. Ama sizin için hangi banka daha avantajlı ise o banka ile çalışmanızı öneririm. Çünkü azda olsa bankalar arasındaki faiz oranları farklılık göstermektedir.

Ziraat Bankası kredi borçlarınızı kapatmak konusunda yardım alabilirsiniz. İhtiyaç kredilerinin de 48 aya çıkmasıyla daha uzun vadelere borçlarınızı böldürebilir, ödemelerinizde kolaylık sağlayabilirsiniz. 20 Bin TL ye çekeceğiniz krediyi %1.1 faiz oranlarıyla çekebilirsiniz. Aylık ödemeleriniz de 566 TL ye gelmektedir. Ziraat Bankasının borç kapatmak kredisine anında bankacılık sistemi sayesinde başvuruda bulunabilirsiniz. Tc kimlik numaranızı, adınız, soyadınızı, istediğiniz miktarı ve iletişim bilgilerinizi yazmanız yeterli. Başvuru sonucunuz anında cep telefonunuza iletilmektedir. Kredi sonucunuz olumlu geldiği taktirde, size en yakın şubesine kimliğiniz ve gelir belgeniz ile birlikte başvurabilirsiniz. Ya da direk olarak şubeye gidip de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başka bankalara olan borçlarınızı EFT veya Havale yoluyla borçlarınız kapatılmaktadır. Daha detaylı bilgi almak veya merak ettiğiniz sorularınız cevabını öğrenebilmek için 0850 220 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Konu Ne Hakkında:
    borç transfer kredisi ziraat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir