Borçlarınızı Biz Ödeyelim

Bütün bankalara veya şahıslara olan borçlarınızı biz ödeyelim ve siz rahat edin. Evet yanlış duymadınız. Bankalara veya şahıslara olan borçlarınızı çok uygun ödeme koşullarına sahip olan krediler ile birlikte kapatıyoruz. Bu sayede hem sizler rahat bir nefes alabiliyor hem de kredi ödeme koşullarınızı kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Eskiden bu yöntem bankalar tarafından yapılmaktaydı.

Bankalar borç transfer kredisi ile birlikte başka bankaya borcu olan kişileri kabul ediyor ve onların bu borçlarını kapatıyordu. Ödenen bu miktar, yeni tüketici ile yapılan sözleşme karşılığında sizlere yeni bir kredi ile birlikte sunuluyordu. Bu yöntemin yeni bir versiyonunu aslında biz yapıyoruz.

İlk olarak bizlere gelerek bankalara veya şahıslara kısacası bütün borçlarınızı kapsayıcı bir krediyi sizlere veriyoruz. Bu krediyi almanın ise iki yöntemi var. Birincisi senetle kredi. Bu yöntem doğrudan bankalardan kredi alıyormuş gibi kullanabileceğiniz bir kredi sistemidir. Krediniz alır ve aylık taksitlerinizi öderseniz. Diğer bir durum olan komisyonla kredide de bütün bankalardan krediler sizler için hem hızlı hem de güvenli bir şekilde çıkartılmaktadır.

Konu Ne Hakkında:
  borçlarınızı kapatıyoruz

RelatedPost

13 thoughts on “Borçlarınızı Biz Ödeyelim

 1. Bankalara ve senetli olan borçlarımızı ödemek için 70000 tl ihtiyacım var avukatlık olmadım kredi notum da fena değil ancak çok dağıldık tek bir yerde toplamak adına istiyorum bunu

 2. Merhabalar, 3-4 ay vadeli olarak 3000 tl ye ihtiyacım var
  senet karşılığı, komisyon karşılığı yada
  kendi adıma tescilli olan motorsikletimi teminat göstererek almam mümkün müdür?

 3. Bankalara 20000 tl borcum dağınık hepsini biryere toplamam ve ödeme limitlerini düşürmem gerek yardımcı olur musunuz 1000 tl geri ödeme yapabilirim

 4. 15000 TL acil ihtiyacım var kredimi kapatmak için ayda 1000 TL ödeme imkanım var daha fazla ödemede ileriki aylarda yaparım acil yardımcı olursanız sevinirim.

 5. 50.000 tl ye ihtiyacım var aylık 1250 tl ödeme gücüm var ne kadar ve nasıl kredi çekebilirim.
  (kredi borcu yüzünden sicilim bozuk)

 6. Merhaba acil 30 bin liraya ihtiyacim var bütün borçlarımi tek biyere toplamak istiyorum yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir