Denizbank Borç Kapatma Kredisi- 2017 KAMPANYA

    Her geçen gün artmakta olan giyim,gıda,faturalar,okul ücretleri daha uzun kuyruklar şeklinde sıralanmakta olan ihtiyaçları çoğu zaman yetersiz kalmakta olan maddi olanaklar doğrultusunda giderilememektedir. Bu hususta yapılan çalışmalar neticesinde birden çok  kamu ve özel kurum oluşturulmuştur. İlgili kurumlar bireylere ve ticari işletmelere nakit desteği sağlamak amacı ile faaliyet göstermektedirler. Faaliyet alanında en başı çekmekte olan banka kurumları bireysel kredi ve kredi kartı  adı ile piyasaya sunmuş olduğu ürünler  doğrultusunda çeşitli şartları yerine getiren kişi yada işletmelere nakit para desteği sunabilmektedir. İhtiyaçlar doğrultusunda isimlendirilmekte olan ürünler arasında  konut,taşıt,eğitim yeni yıl, mortgage, borç kapatma kredileri gibi isimler ile örneklendirilmektedir.

  Nedir Borç Kapatma Kredisi?

Şimdi kredi türleri arasında yerini almakta olan borç kapatma kredisi nin ne anlama geldiğine bir bakalım. Kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda bir banka kurumundan kullanmış olduğu ürünün yetersiz olması gibi nedenlerden dolayı başka bir banka kurumuna da ürün talebi ile başvurması neticesinde birikmiş olan dağınık borçlarını bir çatı altında toplamak adına piyasaya sunulmuş olan kredi türüne verilen isimdir. Neredeyse tüm finans kurumları tarafından verilebilmekte olan bu kredi türü yeni yıla yaklaşmamız ile birlikte yeniden nüksetmiş ve indirimli faiz oranı ile Denizbank tarafından bireylerin kullanımına sunulmaya başlamıştır. Üstelik ürünün ciddi anlamda kar getirisi sağlaması adına kredi üzerinden herhangi bir masraf talebi de bulunmamaktadır.

  Denizbank’tan borç kapatma kredisi nasıl alınır?

Peki nasıl alınır bu kredi? Öncelikle talepte bulunacak olan kişilerin diğer kurumlarda olan borçlarını gösterir belgelerinin yanında bulundurması ve diğer kurumlardan borç kapatma tutarlarını öğrenmiş olması gerekmektedir. Daha sonra banka görevlisi tarafından kişinin vatandaşlık numarası alınarak yapılan sorgulamalar neticesinde kredi kullandırım işlemi için herhangi bir olumsuzluk gözükmediği durumda kullandırım işlemi için start verilmiş olmaktadır. Ancak bu işlemde kişinin talebinin uygun görülmesi neticesinde hesaba aktarılmış bulunmakta olan nakit para kişiye teslim edilmez.

Borç Transferi Kredisi Denizbank

İlgili borç kapatma kredisini vermiş olan kurum tarafından diğer bankalara olan borç toplamları elektronik fon transferi aracılığı ile gönderim yapılır ve dekontları borçluya ait kredi dosyasında muhafaza edilir. Denizbank aracılığı ile sunulmakta olan bu olanakta fazi oranıda oldukça caziptir. %0,89 faiz oranı ile masrafsız olarak sunulmakta olan bu üründe vade seçeneği ise 72 aya kadardır. 50.000-TL tutara kadar verilebilecek olan bu kredi ürünü sayesinde kişiler dağınık borçlanmalarından kurtularak ödemelerini düzenleyebilirler. Başvuruda bulunmak isteyenlerin en yakın Denizbank şubesine uğrayarak başvuru taleplerini iletmeleri yeterli olmaktadır. Borç trasnfer kredisi olarakta adlandırılan bu kredi türü ile birden fazla olan ödemelerinizi tek ödemeye dönüştürebilirsiniz.

Konu Ne Hakkında:
    denizbank borç transferi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir