İş Bankası Borç Kapatma Kredisi İHTİYAÇ KREDİSİ KAPAMA

Eğer siz de pek çok farklı yere yapmış olduğunuz borçları ödeme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız ve söz konusu olan bu borçları toparlamakta da zorlanıyorsanız bankaların sunmakta olduğu borç kapatma kredileri mevcut olan sıkıntılarınızı çözmek adına biçilmiş kaftan olmaktadır.  Söz konusu olan bu borç kapatma kredilerini sunmakta olan bankaların sayısı bir hayli fazla olmakla beraber bu konuda ne çok dikkat çeken İş Bankası borç kapatma kredisi olmaktadır. Sunmakta olduğu olanaklar ve avantajlı ödeme seçenekleri ile bu banka pek çok kişinin tercih ettiği bir yer olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yerler arasında bulunmaktadır.

Borç kapatma kredisi ya da diğer bir adı ile söylememiz gerekirse borç transfer kredisi alma konusunda tercih edeceğiniz yer ülkemizin en büyük en gelişmiş bankalarından biri olan İş Bankası olacaksa bu hizmet ile alakalı olarak dikkat çeken ve bilinmesi gereken bazı detaylar şunlardır;

  1. Vade süresi en fazla kırk sekiz ay olacak şekilde tespit edilmiştir.
  2. Faiz oranı yüzde 1,24’tür.
  3. Bu hizmete yönelik olarak kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası primleri kesilmekte olup bu kesintilerin tutarı kişiden kişiye farklılık göstermektedir.
  4. Bu krediye başvuru yapmak için gerekli olan evraklar ise; nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaporttan en az biri; gelirimizi gösterecek olan belge başka bir deyiş ile maaş bordromuz, son üç aya  ait elektrik, su, telefon ya da doğalgaz faturası, ikametgah belgemiz  ve bankanın spesifik olarak talep edeceği diğer belgelerdir.
  5. Bu krediyi almak için başvuru yapabileceğimiz yerler ise; kendimize en yakın ya da en uygun herhangi bir İş Bankası şubesi, adı geçen bankaya ait olan ve akıllı telefonlarımıza indireceğimiz mobil bankacılık uygulaması, İş Bankası’na ait internet bankacılığı hizmeti, adı geçen bankanın ATM’leri ve 0 850 724 0 724 numaralı yedi gün yirmi dört saat veren çağrı merkezidir.

 

Daha detaylı bilgi için belirtilmekte olan çağrı merkezi numarası aranabilir ya da İş Bankası internet sitesi üzerinden bağlantı kurulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir