Seninbankan Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Senin Bankan nedir öncelikle bu soruya cevap verelim. Kuveyt Türk’ün gelişen bankacılık şartlarına ayak uydurmak için yapmış olduğu yeni bir sistem olan Senin Bankan müşterilerine daha hızlı, daha kolay ve daha iyi hizmet verme anlayışı sunmak için hazırlandı.

Senin Bankana Nasıl Üye Olunur?

İnternet arama motorunuza https://basvuru.seninbankan.com.tr/ adresinden üyelik formunu doldurarak kayıt yaptırabilir ve sizde Kuveyt Türk’ün yeni bankacılık deneyiminden faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kimlik bilgileriniz ile üye olmak.

Avantajları Nelerdir?

Kuveyt Türk güvencesi ile şubelere gitmeden hızlıca hesap açabilirsiniz. Bu sayede şubelere gidip sıra beklemeden işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.Senin Bankan kullanıcıları hesap işletim ücreti ve EFT/Havale masrafı ödemiyorlar.Yeni kullanıcılara özel bir kampanya da 100 lira ve üzeri ilk alışverişlerde 25 lira hediye.

Tüm bankacılık işlemlerini 7 gün 24 saat yapabilirsiniz üstelik hem bilgisayar hem de akıllı telefon ve tabletlerle bu işlemler yapılabilir. Tek yapmanız gereken ilgili siteye girmek.Bankada bulunan paranız hiç bir şekilde durduk yere azalmaz çünkü işlemler için ücret alınmamaktadır.

PTT’den ücretsiz bankacılık hizmeti alabilirsiniz. Örneğin para yatırma işlemlerini ücret vermeden PTT şubelerinden yapabilirsiniz.Ayda 3 defa ortak ATM’lerden ücretsiz para çekebilirsiniz.Giyim alışverişlerinizde yapılacak alışverişlerde indirim kazanabilirsiniz.

Senin Bankanda Başka Neler Var?

Senin Bankan kampanyasının içeri oldukça zengin ve geniştir. Bu kapsamda bir çok üründe yeni nesil bankacılık revizyonuna giden Kuveyt Türk aşağıda belirtilen ürünlerde müşterilerine hizmet sunmaktadır:

1) Senin Hesabın

Senin Hesabın ile altın hesabı açabilir günlük altın fiyatlarını öğrenebilir ve ne kadar kar edip etmediğinizi bu hesap sayesinde görebilirsiniz. Bunun yanında Cari Hesap, Katılma Hesabı, Birikimli Katılma Hesabı, Gümüş Hesabı, Altına Altın Katılma Hesabı gibi hesaplarla yatırım yapabilirsiniz ve yatırımlarınız karşılığında hiçbir ücret alınmaz.

2) Senin Finansmanın

Şubeye gitmeden hiçbir ücret ödemeden finansman desteği için müşterilerine kolaylık sağlayan Senin Finansmanın ile Araç Finansmanı ve Konut Finansmanı konularında işlemler yapabilirsiniz.

3) Senin Kartın

İhtiyaç anında kullanılmak üzere hizmete sunulan İhtiyaç Kart ile yaptığınız alışverişlerinizi istediğiniz kadar taksitlendirip, peşin fiyatına ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sade Plus Kredi Kartı ile de indirim fırsatlardan yararlanabilir ve altın puan özelliğini kullanabilirsiniz.

4) Senin Kampanyan

Burada size özel olan kampanyaları görebilir ve bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

5) Senin Danışmanın

İhtiyacın olan ürünü bulamadıysan ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz danışmanlık uygulaması ile daha hızlı ve daha kolay bir şekilde istediğiniz konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu işlemlerin hepsi bankacılık ile ilgili işlemler konusunda bize kolaylık sağlamaktadır. Artık işlemlerimizi daha hızlı halledebilir ve bankacılığın kolaylıklarından yararlanabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir