TEB Bankası Borç Transfer Kredisi

TEB ile birlikte yılın transferine imza atabilirsiniz. TEB tarafından yılın transferi kampanyası ile duyurulan bu borç transfer kredisi ile birlikte işlemlerinizi daha kolay bir şekilde çözebilirsiniz. TEB tarafından hazırlanan bu krediler ile birlikte ödeme imkanlarınızı daha net bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Kredi kartlarına veya kredi borçlarını tek bir çatı altında toplar ve borçlarınız daha kolay bir şekilde kapatırsınız. Borçların kapatılmasında her zaman bir planlama yapmak gerekmektedir. TEB ile birlikte bütün borçlarınızı tek bir merkez altında toplayabilir ve TEB’in avantajlarla dolu dünyasına adım atabilirsiniz. TEB ile birlikte borç transfer kredisi sizlere özel koşullar altında veriliyor. Öncelikli olarak bu kredinin gerek duyduğu şartları bilmeniz ve bu kurallara uymanız da çok önemli.

TEB Bankası Borç Kapatma Kredisi

TEB ile birlikte kredi kartları borçlarını yapılandırabilir ve altından kalkamadığınız borç yükünü tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. TEB Bankası borç transfer kredisi ile birlikte dilediğiniz şekilde kredi limitlerini de kullanmak mümkündür. Bankalar eskiden daha çok transfer kredisi düzenlerdi. Bu nedenden dolayı bankalar arasındaki iletişim daha fazlaydı. Ancak artık bankalar arasındaki rekabetin çok hızlı bir şekilde değişmesi, insanların daha zor bir şekilde bankalar arasında borç transferi yapmasına neden oluyor. Bu krediye gelin daha derinlemesine bir şekilde bakalım. TEB üzerinden alabileceğiniz Borç transfer kredinizi Cepte TEB İnternet Şubesi’nden alabilirsiniz. Burada izlemeniz gereken yol sırasıyla Kart İşlemleri menüsünden “Borç Transferi” şeklinde düzenlenmektedir. Bu sayede bankamatik üzerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında eğer isterseniz TEB Telefon Şubesinden de işleminizi hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

TEB Kredi Kartı üzerinden işlem yapacak olan kişiler, kullanılabilir nakit limiti dahilinde tek seferde 250 TL’den 10.000 TL’ye kadar borç transferi işlemini anında yapabilmektedir. TEB tarafından uygulanan bu Borç Transferinin aylık faiz oranı vergiler hariç %1,49 olarak belirlenmiştir. Bütün bunlara ek olarak istediğiniz zaman vadesi gelmemiş olan kalan taksitlerinizin hepsini birden ödeyebilirsiniz ve borçlarınızı tek seferde kapatabilirsiniz. Bununla birlikte isterseniz borcun bir kısmını ödeyebilirsiniz. Erken ödenen bakiye üzerinden faiz indirimleri ile birlikte hesaplanmaktadır. TEB ile artık daha rahat bir şekilde bütçe planlaması yapabilirsiniz.

One thought on “TEB Bankası Borç Transfer Kredisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir