Krediniz Bizden Ödemesi Sizden

Borç ödemekten sıkılanlar,Ne zaman bitecek bu borçlarım diye düşünenler,Nakit ihtiyaçlarını karşılayacak desteği bulamayanlar,Bankalardan içeri giremeyenler artık dert etmeyin çözüm bizde. Kendimize emin tavrımız,size uygun koşullarımız,düşük faiz oranımız ile tercih nedeniniz biz olmalıyız. Kişiden kişiye değişkenlik gösteren kampanyalarımız doğrultusunda oldukça fazla çeşit kredi türü ve  uygun ödeme koşulları ile  karşınızdayız. 

“Krediniz bizden ödemesi sizden” isimli kampanyamız ile size sunulan hizmetlerimiz 12,24,36 ve 48 ay vade seçenekleri ile,ihtiyaç kredisi,taşıt kredisi,konut kredisi ve çeşitli ihtiyaçlar doğrultusunda verilebilen özel kredi türleri ile,ihtiyaç kredisine %0.90,taşıt kredisine %0.99,konut kredisine ise %0.89 faiz oranları ile,kişiden talepte bulunacağı  kredi tutarı üzerinden tarafımızca %3 lük bir komisyon talep edilerek anlaşma sağlanması durumunda kredi kişiden ihtiyaç kredisi için gelir düzeyini gösterir maaş bordrosu,nufüs cüzdanı fotokopisi,konut kredisi için aynı evrakların yanı sıra satın alınacak olan konut üzerine koyulan şerhi gösterir nitelikteki belge,araç kredileri için ise satış işlemi gerçekleştirilecek olan araç üzerine koyulan satılamaz rehnini gösteren belge talep edilerek ilgili kullandırım işlemi yapılabilmektedir. Kullandırılan kredi miktarının içerisinden komisyon bedelimiz tahsil edildikten sonra kalan bakiye kişiye ödeme yapılır.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin

Kredi vadelerinin de kişi tarafından belirlenmesi sunulan avantajlardan bir tanesidir. Ayrıca faiz oranlarının banka kurumlarına gore oldukça düşük tutarlarda olması,geri ödeme tutarlarının da buna bağlı olarak oldukça az tutarlı olması sağladığımız avantajlardan bazılarıdır. Üstelik başvuru aşamasında ise yalnızca

 

  –18 yaşını doldurmuş olmak,

   -SSK’lı yada SSK’sız olarak çalışmakta olmak yada herhangi bir kurumdan emekli olmak

   -Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yada Yurt içi yerleşik vatandaş olmak yeterli koşullardır.

 

Banka kurumlarının sunmakta olduğu kredi olanağına başvuru aşamasında tarafınızdan talep edilen kredi notu değerindeki sayısal ifadenin bizim için herhangi bir önemi bulunmamaktadır. Kredi notu olmadan kolaylıkla sunulan nakit para desteği neticesinde bireyler ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilmektedir.

RelatedPost

2 thoughts on “Krediniz Bizden Ödemesi Sizden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir