İng Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? SMSLE KREDİ

Yeni kredi faizlerinin piyasaya sunulmasıyla kişiler kredi başvurularının arttırmış durumdadır. Sizde İng bank kredi başvurusu nasıl yapılır diye soracak olursanız başvurmak için bankanın internet sitesine girmeniz yeterli olacaktır. Bu sebeple orada ki bilgileri eksiksiz doldurmanız yerinde olacaktır. Bunun dışında cep telefonunuz ve internet bankacılığı aracılıyla başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer bankanın şubesi aracılıyla başvuruda bulunacaksanız yanınızda TC numaranız yazılı olan nüfus cüzdanınız yanınızda bulundurmanız gereklidir.

Artık İng bankası kredi sorgulama ve hesaplama ekranı bulunmaktadır. Bu ekran internetten veya cep telefonundan başvuru yapanların kredilerini dilediğinde izleme olanağı sağlamaktadır. Böylece kredimizi onaylandı mı diye banka personelini, müşteri hizmetlerini aramaktan kurtulup sisteme kendimiz girip sonucuna bakabiliriz. Böylece bizde ona göre kendimizi hazırlar, diğer bankaları dolaşıp kredi başvurusunda bulunmaktan kurtulursunuz.

Her geçen gün kolaylaşan teknolojiyle hayatımız kolaylaşmaktadır. Kredi, kredi kartı veya banka ile ilgili başka herhangi bir sorun yaşadığımızda İNG bankası müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 0 600  arayarak her şeye ulaşabilirsiniz. Herhangi bir fon var mı, size  sunulan kredi seçenekleri, yeni çıkan kartın avantajları neler gibi aklınıza hangi soru gelirse gelsin çekinmeden 7/24 müşteri hizmetlerini arayabilir ve sonucunu öğrenebilirsiniz.

İNG Bank SMS ile Kredi Başvurusu

Son zamanlarda ortaya çıkan İNG bank SMS ile kredi başvurusu yapabilmeniz artık çok kolay. Sizde cep telefonunuzdan KREDI yazıp bir boşluk bırakın ve ardından T.C. Kimlik Numaranızı ekleyip 2205’e mesaj göndermeniz ING Bank’ta Bireysel Kredi başvurunuzu yapabilmeniz için yeterlidir. Kısa sürede bireysel kredi başvurunuzun cevabı yine cep telefonunuza gelecektir. Yapılan son kredi kampanyası ile ayda 99 TL taksitle 9 bin TL sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz de aylık 139 TL başlayan taksitlerle 10 bin TL ihtiyaç kredisi alınabiliyor. Kampanya 60 aya varan vade seçenekleri ile her  ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Ayrıca İng bankta müşterileri için  ATM giderek  kredi başvurusu yapılabilmektedir. Sizde şubeye giderek zaman kaybetmekten önleyen başka bir kredi başvurma yoludur. Ayrıca internet sitelerinden kişilere kolaylık sağlamak için İng Bankası kredi başvurusu sonucu sorgulama ekranı açılmış olup böylece kredi başvuru sonucunu öğrenebilir eğer onaylanmışsa size hangi evraklar istendiğinde onları götürmeye dikkat etmeliyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir