Kredi Kartı Borcunuzu Biz Ödeyelim

Kullanmakta olduğumuz kredi kartlarımızın her ay düzenli olarak yapılması gereken belli bir ödemesi olmakla birlikte söz konusu olan bu ödemeleri gerçekleştirmediğimiz takdirde borcumuzun faize girmesi, hatta ilerleyen zaman içerisinde yasal takibe düşmesi dahi söz konusu olabilmektedir. Bu noktada birikmekte olan kart borcumuzu kapatmak üzere hizmet sunan ve “kredi kartı borcunuzu biz ödeyelim” ya da “borçlarınızı kapatıyoruz” sloganları ile dikkat çeken kredi danışmanlık şirketleri söz konusu olmaktadır.  Adı geçen bu firmalar mevcut kart borçları ile başı belada olan ve ödemeler konusunda sıkıntı yaşayan kişilere çözüm olanağı sunmak için hizmet veren firmalar olup adı geçen bu hizmeti de belli oranlarda komisyonlar karşılığında yapmaktadırlar.

Ülkemizde milyonlarca insan kredi kartı kullanmakta olup hemen hemen herkesin en a bir kredi kartı bulunmakta ve nakit para ile yapılabilecek hemen her işlemi söz konusu kartlar aracılığı ile gerçekleştirmektedir.  Ancak kullanılmakta olan bu kartlar kimi zaman bizi sıkıntıya düşürebilmekte bilhassa bilinçsiz kullanım durumlarından dolayı oldukça fazla sayıda kişi borç batağına düşmektedir. Söz konusu olan bu borçları kapatma konusunda sıkıntı yaşayan kişilerin ilerleyen zaman içerisinde yasal takibe düşmesi de oldukça sıkıntılı bir süreç olma özelliği taşımaktadır.

KREDİ KARTI BORÇLARINIZI KAPATIYORUZ

Tam da bu noktada bahsi geçen kişilere çözüm olanakları sunmak ve kredi kartı borçlarını ödeme konusunda yardımcı olmak için kredi danışmanlık firmaları devreye girmektedir. Adı geçen bu firmalar pek çok sıkıntılı süreçte olduğu gibi bu durumda da nakit takviyesi yaparak problemli süreci sonlandırmak adına çaba göstermektedir. Bahsi geçen bu yerler ilk olarak tüm kredi kartı borçlarımızı kapatmak sureti ile limitimizin açılmasını sağlamakta daha sonra ödemiş oldukları borca verdikleri hizmet karşılığında alacakları komisyonu da ekleyerek bizden tahsil etme yoluna gitmektedir. Bu tahsil işlemi ise borçlunun talebine göre ya tekrar kredi kartlarını taksit olarak alınmakta ya da senetler aracılığı ile ödenmektedir.

Bu işlemi yaparak kart borçlarını kapatmak isteyen kişilere mümkün olan en güvenilir yerden hizmet almalarının son derece önemli olduğunu belirtmek faydalı olacaktır.

RelatedPost

One thought on “Kredi Kartı Borcunuzu Biz Ödeyelim

  1. Merhaba acil kredi kartımın ve kredimin ödenmesi gerek fakat takibe alınmiş bulunmaktayım yardımcı olabilecek kişilerin iletişime geçmesi rica olunur senetle kredi alabilirim yada böbreğimi bağışlayabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir