SSKsız Çalışanlara Kredi Bizden Verilir

Sosyal Sigortalar Kurumunun kısaltılmış halidir SSK kelimesi. Kişilerin çalıştıkları yerden alabilecekleri sosyal haklarını korumak,kollamak amacı ile kurulmuş bir kurumdur. Hizmet sunduğu hedef kitlesini kişisel hakları hususunda bilgilendirmeyi,haklarını düzenli kullanmalarını sağlamak gibi görevleri yerine getirmeyi kendine ilke edinmiştir. Böylelikle bir iş yerine çalışmaya başladığınızda iş veren tarafından sizin adınıza kuruma belirli bir prim ödemesi yapılarak başlatılan ve aylık periyodlarda prim ödemelerinin devam edilerek sürdürülen bu sistem çalışanın hem sağlık kurumları arasında yerini almakta olan devlet hastanelerinden ücretsiz, özel hastanelerden ise düşük bir ücret karşılığında yararlanmasına olanak sağlarken hemde emeklilik adına Ülkemiz şartlarında talep edilen prim gün sayımızı doldurmaya yaramaktadır.

Bütün bunların yanında her an ihtiyaç duyduğumuz nakit para sıkıntımızı giderebilmek adına başvuruda bulunduğumuz finans kurumlarının başına yer alan banka kurumları aracılığı ile verilecek olan bireysel kredilerin başvuru aşamasında ilk sorgulanacak olan maddeler arasında yer almaktadır. Kişinin 6 ay süre zarfında ssk’lı olarak bir iş yerinde çalışıyor olması. Bu bankaların temel şartlarından bir tanesidir. Bu nedenle genellikle ssk’sız çalışan bireyler ilgili kurumların yanına bile yanaşamazlar. Ama tabiki bu demek değildir ki ssk!sız çalışan kişiler nakit ihtiyaçlarını karşılayamayacak. Elbette karşılayacaklar! Çünkü bankalar yok ise biz varız!

Danışmanlık şirketi olarak faaliyet sürdürdüğümüz bu alanda ihtiyaç sahibi kimsenin hiç bir şekilde SSK’lı olarak çalışması gerekmemektedir. Kendisinden herhangi bir evrak talebinde bulunmadan yalnızca ne kadar tutarın gerekli olduğunu öğrenerek senet yolu ile kredi olanağını sağlıyoruz. Bunun için yapılması gereken ise şöyle;

-İnternet sitelerine giriş yaparak danışmanlık şirketi yazarak listelenen sayfada yer alan en üst linke tıklayınız. İşte bize ulaştınız bile.

-Link’te yer alan iletişim formunu doldurarak tarafınıza ulaşabileceğimiz telefon numarasını bırakınız. Size danışman arkadaşlarımız tarafından ulaşım sağlanacak olup,talep ettiğiniz kredi tutarı,vadesi,ödeme seçenekleri gibi hususlarda gerekli bilgilendirmeler yapıldıktan sonra eğer kararınızı verdi iseniz sadece tarafınıza sunulan” senet” evrakını imzalayarak paranızın bize vermiş olduğunuz hesap numarasına yatmasını sağlayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi ne SSK’sorduk nede döküm talep ettik. Sizde gelin ssk’sız kredi imkanından yararlanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir