TEB Borç Kapatma Kredisi

 

Eğer siz de pek çok yerde bulunmakta olan ve ödeme konusunda sizin için sıkıntılara neden olan borçlarınızdan bıktıysanız bu konuda size çözüm olacak tek şey ülkemizde hemen hemen her bankanın sunmakta olduğu borç kapatma kredisi ya da borç transfer kredisidir. Belirtildiği üzere pek çok banka bu hizmeti vererek müşterilerine borçlarını tek çatı altında toplama olanağı sunmakta olmakla beraber bugünkü yazımızda bahsedeceğimiz TEB borç kapatma kredisidir.

Ülkemizde hizmetlerine devam eden pek çok kişi tarafından tercih edilmekte olan Türkiye Ekonomi Bankası verdiği kredi olanaklarına borç transfer kredisi sürecini dahil etmekte olup söz konusu bu hizmetlerine de “yılın transferi TEB’den” adını vermektedirler. Bu banka aracılığı ile borçlarını toparlamak isteyen pek çok kişi olmakla beraber Türkiye Ekonomi Bankası yalnızca kredi notu yüksek olan, sicilli düzgün olan ve belgelenebilir bir geliri olan kişilere hizmet sunmaktadır.

TEB Bankası Borç Transfer Kredisi

Eğer siz de söz konusu olan bu şartları taşıyorsanız başvuru yapmak için kullanacağınız kanallar şunlardır:

  1. Türkiye Ekonomi Bankası şubeleri; oldukça geniş bir şube ağı olan bu bankanın size en yakın ya da en uygun bir şubesine giderek borç kapatma kredisi başvurusu yapma olanağı mevcut olmaktadır.
  2. Türkiye Ekonomi Bankası’na Ait Olan CepteTeb Uygulaması; sahip olduğumuz akıllı telefona adı geçen bu uygulamayı indirerek ya da internete gireceğimiz herhangi bir cihaz ile bağlantı sağlayarak bahsi geçen krediye dair başvuru oluşturmak oldukça kolay ve kullanışlı olmaktadır.
  3. Türkiye Ekonomi Bankası’na Ait Olan Çağrı Merkezini Aramak; bu krediye başvuru yapmak için uygulanacak diğer bir yöntem ise adı geçen bankaya ait olan ve yedi gün yirmi dört saat hizmet veren çağrı merkezini aramaktır. Bu çağrı merkezine ait numara ise 0 850 200 0 666’dır.

Bahsi geçen bu krediye ait olan faiz oranı sabit olup her bir vade süresinde yüzde 1,84 olarak tespit edilmiştir. Vade süresi ise en çok kırk sekiz ay olup bu kapsamda çekebileceğimiz maksimum kredi tutarı 10 bin Türk Lirası’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir