Odeabank Borç Kapatma Kredisi – SORGULAMA

Bazı durumlarda yapmış olduğumuz borçları ödeyebilmek için gücümüz yetmemekte ve anlatılmakta olan bu probleme çözüm bulmak adına da bize borç kapatma kredisi verebilecek bankalar aramaktayız. Bu noktada imdadımıza Odeabank’ın borç kapatma kredisi yetişmektedir. Adı geçen bu bankadan alacağımız kredi sayesinde sahip olduğumuz borçları kapatabilme olanağımız bulunmakla beraber,  tüm borçları tek bir çatı altında toplamak amacı ile de anlatılmakta olan bu krediyi borç transfer kredisi olarak da kullanmamız mümkün olmaktadır.

Borç Transferi Kredisi Odeabank

Anlatılmakta olan bu krediyi Odeabank’tan kullanarak mevcut borç sıkıntımızı gidermek istiyor isek bu konu ile alakalı olarak merak edilen tüm sorular ve bu sorulara yönelik cevaplar aşağıda belirtildiği gibidir:

  1. Odeabank’tan Borç Kapatma Kredisi Almak İçin Sahip Olmamız Gereken Özellikler Nelerdir?

Tüm bankalarda olduğu gibi, adı geçen bu bankadan da hizmet almak için belli başlı şartlara sahip olmamamız gerekmektedir. Bu şartların başında hali hazırda belli bir gelire sahip olmamız ve söz konusu bu geliri de resmi bir belge ila sabitleyebilmemiz gerekmektedir. Diğer önemli unsur ise geçmişte almış olduğumuz kredilere yapılmış olan ödemelerin ne derecede düzenli olduğunu gösteren kredi notumuzdur. Adı geçen bu banka kredi notu belli bir seviyenin altında olan kişilere borç kapatma kredisi vermekten kaçınmaktadır.

  1. Odeabank’tan Borç Kapatma Kredisi Almak İçin Gerekli Olan Belgeler Hangileridir?

  • Kredi başvuru formu,
  • Nüfus cüzdanı, pasaport ye da sürücü belgesinden en az biri,
  • Sahip olduğumuz geliri gösterir nitelikte, çalıştığımız yer tarafından imzalanmış ve onaylanmış olan maaş belgesi,
  • İkametgah belgesi,
  • Son üç aya ait elektrik, doğalgaz, su ya da telefon faturasıdır.
  1. Adı Geçen Krediye Ait Detaylar Nelerdir?

Sunulmakta olan bu borç kapatma kredisi hizmetine ait vade süreleri en çok kırk sekiz ay olabilmekte ve bu konudaki kararı kredi alan kişi verebilmektedir. Yine bu  hizmet ile alakalı olarak uygulanmakta olan faiz oranı ise 1.29’dan başlamakta olup kişiye göre değişim göstermektedir.

  1. Kredi Başvurusu Nerelerden Yapılır?

Odeabank şubeleri, internet ve telefon bankacılığı ve adı geçen bankaya ait ATM’ler bu konuda hizmet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir