Vakıfbank kredi başvuru sonucu nasıl öğrenilir

Gün gelir ihtiyaçlarımız için, kredi başvurusunda bulunuruz. Bu kredilerin,  ne olduğu çok ta önemli değil aslında eğitim kredisi olur, konut kredisi  olur, araç kredisi olur. Önemli olan bu ihtiyacın nasıl giderileceği ve ne zaman giderileceğidir.  Ve bu ihtiyaçlarımızın hepsinin bir acil bir durumu mevcuttur. Bizim için acil olan durum için gün içerisinde bankadan olumlu olumsuz haber bekler hatta beklemekle kalmayıp, gider, geliriz sonuçlandı mı, sonuçlanmadı mı, diye ve artık o kadar yoruluruz ki baktık olmuyor, telefon elimizden düşmez saat başı ararız son durum, nedir diye, bunu yaparken hem kendimiz sıkılırız, hem de görev başındaki memuru işinden alır ve onu da sıkarız. Ve en sonunda size şöyle der memur, Hanım efendi, Bey efendi kredinizin onay durumu tarafımıza bildirildiğinde,  zaten size dönüş yapılacaktır. Bu konuşmadan sonra  bizimle ilgilenen memuru,   ne araya bilirsiniz, ne de gidip sorabilirsiniz. Çünkü sıkılan memur,  artık size oldukça nezaketli bir şekilde tavrını koyarak, size yeter demiştir.

Vakıfbank Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

İşte Vakıf bankta bu tür durumlar için hem sizi endişe içinde bırakmayacak hem de, hem de kendi çalışanını meşgul etmeyecek uygulama ile bu tür sıkıntı ve sorunlara son vermiştir. Nasıl mı? Vakıf banktan yapmış olduğunuz kredisi sonucu artık bir o kadar kolay işinizin başında, oturduğunuzu yerden tüm beklentilerinizin cevabını sıkılmadan alabilirsiniz. Eğer ki Vakıfbank müşterisi iseniz internet bankacılığı aracılığı ile başvuru sonucu öğrenebileceğiniz gibi, 0850 222 0724 nolu müşteri hizmetlerine arayıp ulaşarak, 5724” de ONAY  yazıp kredi başvuru numaranızı yazıp göndererek öğrenebiliriz. Son olarak hepimizin yapmaktan hoşlanmadığı duruma başvurup,şubeye giderek vatandaşlık numarasını söylediğinizde size yardımcı olacaklardır.

Bilgi: Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

Eğer ki kredi başvurunuzu ATM den gerçekleştirdiyseniz 5 dakika içinde size bu hususta bilgi verilecektir. Tüm bunlar için sizden istenen tek şey ise vatandaşlık numaranız, kredi başvuru numaranız ve telefon numaranız olacaktır. Artık başvurduğunuz kredinin olumlu yada olumsuz olduğunu öğrenmek sizin içinde, çalışan içinde kabus olmaktan çıkmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir