İş Bankası Vadematik Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası vadematik kredi kartı başvurusu yaparak çek, senet gibi kıymetli evraklara bağlı kalmadan mal satışlarınızı POS üzerinden yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca vade takibi yapmanıza gerek kalmadan satış bedelini kredi kartı uygulamaları çerçevesinde İşbankasından peşin olarak tahsil edebilirsiniz.İş Bankası vadematik kredi kartı sayesinde peşin fiyatına vadeli ve taksitli satış seçeneği sunarak (vade farkı kart hamiline ait) ciro artışı sağlayabilirsiniz.

İş Bankası vadematik kredi kartı ile ticari mal ve hizmet alımlarınızı çok kolay ve sizlere özel imkanlarla gerçekleştirebilirsiniz. Kartınızı şirket harcamalarınız için hem yurt içinde hem de yurt dışında rahatlıkla kullanabilirsiniz. vadematik kredi kartınız ile yaptığınız harcamalarınızdan MaxiPuan kazanır, kazandığınız puanları maximum üye iş yerlerinde anında kullanabilirsiniz.

Malzeme alımlarınızda, akaryakıt, gıda, yemek, telekomünikasyon, ve kuyumla ilgili sektörlerde dahil olmak üzere işleminiz anında ya da sonradan vadelendirilebilir veya taksitlendirebilirsiniz. Dilerseniz hesap özeti borcunuzu bir sonraki hesap özetine kadar erteleyebilirsiniz.

Vadematik kredi kartınızla işlem yapmak zorunda olan çalışanlarınızın işlem yapma yetkilerinizi belirleyebilirsiniz. Vadelendirdiğiniz, taksitlendirdiğiniz alışveriş işlemi ya da ertelediğiniz hesap özeti borcunuzu vadesi gelmeden erken ödeme yapabilirsiniz.

Yurt dışı seyahatleriniz esnasında kartınızı kaybetmeniz ya da çaldırmanız durumunda telaş yapmadan hemen bir VISA merkezine bildirerek anında nakit avans kullanabilirsiniz. Üstelik kartınız 48 saat içinde yenilenmektedir. Kredi kartı borçlarınızın geri ödemesi için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

One thought on “İş Bankası Vadematik Kredi Kartı Başvurusu

  1. Kapatmali kredi çekmek istiyorum iki bankaya borcum var 30 tl civarı 40 TL tekrar kredi çekmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir